Wycieczka po Lublinie

0 Flares Facebook 0 0 Flares ×

       Kilka tygodniu temu wraz z przyjaciółką wcieliłyśmy się w role przewodników po Lublinie, co prawda turystka była jedna, ale bardzo zainteresowana! :) Zabrałyśmy ją w kluczowe miejsca, skąd mogła zobaczyć panoramę całego miasta… A jest co oglądać! Oprócz miło spędzonego czasu, Ewa powierzyła mi zadanie – zatrzymać wszystkie chwile w kadrze. Lubię fotografować ludzi, tworzyć fotorelacje, portrety, które ukazują piękno każdego człowieka. Aktualnie powoli się rozwijam, w przyszłości chciałabym sprawdzić się w sesji rodzinnej, dziecięcej (jacyś chętni? ;)). No dobrze, to tyle słowem wstępu, zapraszam Was na moją relację z pobytu Karoliny w Lublinie. :)

Paulina fotografuje

18small

23small

26_small

34_small

48_small

51_small

Tak wygląda Lublin z mojej perspektywy, może pokażecie mi swój punkt widzenia? Oczywiście zapraszam do śledzenia! Jeśli zainteresowała Was moja fotografia, piszcie śmiało :)

8 przemyśleń na temat “Wycieczka po Lublinie”

 1. ~Ula pisze:

  Pięknie pokazałaś Lublin, moje miasto z czasów studenckich :)

  1. ~Paulina pisze:

   O, super! Może warto odwiedzić ponownie to piękne miasto? :) Myślę,że od ostatniej wizyty się zmienił, można na nowo przespacerować się ścieżkami, które przed laty były tak dobrze znane. Pozdrawiam :)

 2. ~Anna pisze:

  Ładny ten Lublin. Mieszkałam tam tyle lat, ale jakoś nigdy nie uchwyciłam go na fotografii.

  1. ~Paulina pisze:

   Tak, zgadzam się, Lublin to ładne miasto. Może warto wybrać się na wycieczkę i spróbować tym razem zatrzymać go w kadrze? Jeśli nie ma Pani na to czasu, to myślę, że u mnie pojawi się jeszcze nie raz :)
   Pozdrawiam

 3. Renata pisze:

  Mnie też się podoba :) Muszę się kiedyś tam wybrać ;)

  1. Paulina pisze:

   Zapraszam, naprawdę warto! Zwłaszcza, że w wakacje są ciekawe wydarzenia, np Jarmark Jagielloński. :)

 4. ~Rudej blog pisze:

  Piękne fotografie i piękny Lublin. Długo fotografujesz? Co poleciłabyś na sam początek ? :)

  1. Paulina pisze:

   Dziękuję za miłe słowa :) Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się kilka lat temu, ale dopiero w tym roku postanowiłam podejść do tego poważniej :) Do eksperta jeszcze mi daleko, uważam, że w fotografii każdy coś znajdzie dla siebie :) Na początek polecam wziąć aparat i po prostu pstrykać ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Facebook 0 0 Flares ×